چمن مصنوعی پینت بال

چمن مصنوعی پینت بال؛ یک ورزش پرهیاهو و هیجانی

بازی پینت بال مانند دیگر ورزش ها مانند فوتبال، تنیس نیاز به یک زمین بازی مقاوم و ماندگار دارد. اگرچه برخی از زمین های پینت بال در محیط های طبیعی مانند منطقه های جنگلی یا بیابان اجرا می شود. اما سایر امکانات پینت بال مانند چمن مصنوعی ضرورت بسیاری دارد و سال هاست که از چمن مصنوعی برای خلق زمین پینت بال استفاده می شود. دلیل انتخاب چمن از نوع مصنوعی راحتی و سازگاری مداوم آن است. همچنین این محصول کشش و ایمنی لازم را برای بازیکنان ایجاد می کند.

چمن مصنوعی مورد استفاده برای پینت بال به گونه‌ای طراحی شده است که اجرای آن آسان و سبک وزن است. یکی از مهم ترین اجزای بازی پینت بال سنگرهای میدانی است که برخلاف دیگر بازی ها از تپه های بزرگی تشکیل می شود تا بازیکنان از آن برای پنهان کردن خود استفاده کنند. نصب چمن مصنوعی برای انواع پناهگاه ها به راحتی امکان پذیر است. معمولاً انواع الیاف چمن مصنوعی برای زمین پینت بال استفاده می شود؛ مانند چمن های ساخته شده از نایلون پلی اتیلن یا ترکیبی از این دو.

 

نصب چمن مصنوعی برای زمین پینت بال؛ بدون دردسر نگهداری

با نصب چمن مصنوعی برای زمین پینت بال، چمن برای سال طولانی محکم باقی می ماند و تنها به حداقل تعمیر نیاز دارد .برای زمین های خارج از محوطه هم زیرسازی مناسب انجام می شود تا هنگام بارش باران از تجمع آب جلوگیری شود. زیرسازی مناسب چمن مصنوعی این تضمین را می دهد، چمن مصنوعی با کیفیت و دوام بسیار خوب چندین سال به راحتی قابل استفاده باشد و از تجمع باکتری ها و گل و آلودگی ها و سایر مشکلات احتمالی به خوبی جلوگیری می شود.

یکی دیگر از مزایای چمن مصنوعی برای زمین های ورزشی عدم نیاز به آبیاری، از بین بردن علف های هرز و چمن زنی یا کود دهی است. واقعیت این است که چمن مصنوعی ورزشی باعث می شود زمین ورزشی پینت بال به بالاترین حد کیفیت برسد و برای حفظ آن در قسمت های ترافیک بالا یا شرایط آب و هوایی، هرگز شما با موضوعات چالش برانگیز و دردسرساز روبرو نخواهید شد.

مناسب ترین چمن مصنوعی ورزشی برای زمین پینت بال

مناسب ترین چمن مصنوعی ورزشی برای زمین پینت بال

در ادامه با ویژگی ها چمن مصنوعی پینت بال آشنا می شوید:

۱٫تیغه کوتاه؛ تمیز کردن آسان تر

چمن مصنوعی ورزشی دارای تیغه کوتاه برای زمین های سرپوشیده مناسب تر است از شرایط های بیرونی است که به راحتی قابل استفاده و تمیز کردن آنها نسبت به دیگر چمن‌ها راحت تر می باشد. اما اگر دوست دارید برای فضای باز از چمن مصنوعی شبیه به چمن طبیعی برخردار باشید، از تیغه های بلندتر استفاده کنید.

۲٫تیغه بلند، ظاهری زیباتر

چمن مصنوعی دارای تیغه بلند از نظر ظاهری جذاب تر است و شباهت بیشتری با چمن طبیعی دارد. اما نحوه تمیز کردن آن می‌تواند دردسرساز باشد و ممکن است برای زمینه ای ورزشی گزینه مناسبی نباشد.

امروزه انواع چمن مصنوعی در وزن، تراکم، ارتفاع مختلف طراحی می شود که از این ایده در تنوع بسیار زیادی برای زمین پینت بال استفاده خواهد شد. درست مانند چمن مصنوعی فوتبال و دیگر ورزش ها. برای خرید چمن مصنوعی باید کیفیت ایمنی و دوام محصول را به خوبی در نظر بگیرید، چه این محصول را برای یک زمین بزرگ پینت بال بخواهید و چه یک مرکز داخلی کوچک.

 

مزایای چمن مصنوعی برای بازی پینت بال؛ از ایمنی تا قیمت مناسب

در موارد زیر با برخی مزایای چمن مصنوعی برای بازی پینت بال آشنا می شوید:

ایمنی بیشتر:

استفاده از چمن مصنوعی فضای ایمن تری برای بازیکنان فراهم می کند. چرا که این محصول چسبندگی و کشش بیشتری ارائه می دهد و در کاهش تصادفات این بازی بسیار تاثیرگذار است؛ به خصوص برای زمین بازی کودکان.

محکم و بادوام:

هر محصولی که برای زمین پینت بال استفاده می شود، باید محکم و بادوام باشد. زیرا تحت فشار و ضربات زیادی قرار می گیرد. با استفاده از چمن مصنوعی ورزشی دوام و استحکام بالایی به دست می آورید که یک انتخاب ایده آل شناخته می شود. در واقع چند سالی است که چمن مصنوعی برای محیط های پینت بال استفاده می شود و دوام و استحکام خود را کاملاً نشان داده است.

نگهداری آسان:

نگهداری چمن مصنوعی پینت بال

همه خبر داریم،  بازی پینت بال می‌تواند بسیار کثیف کننده باشد. رنگ های بازی نه تنها روی بازیکنان پاشیده می‌شود، بلکه امکان ریختن آن روی زمین چمن مصنوعی هم وجود دارد. خوشبختانه چمن مصنوعی از پلیمرهای تشکیل می شود که تمیز کردن آن بسیار آسان است. این به این معناست که هر رنگی که از گلوله ها خارج شود و روی چمن مصنوعی بریزد، به راحتی قابل تمیز کردن است.

سبک و مقرون به صرفه:

چمن مصنوعی از مواد سبک وزنی ساخته شده است که به عنوان یک محصول کاربری آسان و نصب سریع شناخته می شود. علاوه بر این یک گزینه بسیار مقرون به صرفه است و در برابر فعالیت و سایش مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. بنابراین شما مجبور نیستید خیلی سریع برای تعویض آن اقدام کنید، هزینه‌ای که بابت آن پرداخت می کنید برای طولانی مدت از آن بهره مند خواهید بود.

یک راهکار سازگار با محیط زیست:

این روزها برای برداشتن های مفید در راستای محیط زیست و حفظ آن، راه‌حل‌های زیادی وجود دارد و کسب و کارهای مختلفی در این راه بهترین اقدامات را انجام دادند تا با فعالیتی هر چند کوچک به حفظ محیط زیست کمک کنند. یکی از همین اقدامات، استفاده از محصولات بازیافتی برای تولید چمن مصنوعی است. در واقع، استفاده از چمن مصنوعی برای حفظ محیط زیست کمک بسیار بزرگی بوده که در کاهش مصرف آب هم تاثیر بسیار خوبی به همراه داشته است.  شما هم می توانید با خریداری این محصول در زمینه های مختلف به غیر از زمین بازی پینت بال مانند حیاط، مغازه، پشت بام، بالکن و غیره در این هدف سهیم باشید.

مجهز به سنگرهای بادی:

با کمک چمن مصنوعی به راحتی می توان تمام اشکال و اندازه های سنگرهای بادی را اجرا کرد و ویژگی های هیجان انگیزی برای شرکت کنندگان بازی ایجاد نمود.

خرید چمن مصنوعی برای بازی پینت بال

مطمئنا این سوال را از خود می پرسید خرید چمن مصنوعی برای بازی پینت بال در کدام فروشگاه تجربه کنیم بهتر است؟ برای خرید این محصول مناسب پینت بال باید ویژگی های مختلفی را در نظر بگیرید، طوری که احتمال آسیب دیدگی بازیکنان کاهش یابد و سطحی ایمن و مستحکم شکل گیرد. در واقع انتخاب چمن مصنوعی ورزشی نسبت به محصولات تزیینی با حساسیت بیشتری همراه است و باید از یک فروشگاه معتبر و شناخته شده کمک بگیرید.

خرید چمن مصنوعی ورزشی
تماس با کارشناسان ترمه چمن


گروه تولیدی یارا پویش (ترمه ‌چمن) یکی از بهترین و با سابقه ترین تولید کننده های داخلی است که حداکثر تلاش خود را برای خلق محصولات ورزشی به کار می گیرد و متناسب با حساسیت زمین های ورزشی بهترین محصول را پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید از گروه یارا پویش برای خرید چمن مصنوعی پینت بال کمک بگیرید، در صورتی که هرگونه سوالی در مورد ویژگی‌های محصول و قیمت چمن مصنوعی پینت بال دارید، مشاورین تخصصی این مجموعه هر لحظه پاسخگوی شما هستند.

نتیجه گیری

نتیجه گیری

 

از آنجا که تعداد افرادی هر ساله روی زمین های پیتبال حضور دارند، ضروری است محصولی برای تاسیسات بیرونی یا داخلی استفاده شود که سطح مناسب و دوام و کیفیت خوبی داشته باشد. با در نظر گرفتن این نکته، تنها چمن مصنوعی به عنوان یک انتخاب محبوب به ذهن مان خطور می کند. این محصول در انواع مختلفی طراحی می‌شود که شما می‌توانید با توجه به نیازهایتان نوع چمن مصنوعی را بر اساس ویژگی هایی مانند وزن و ارتفاع و تراکم انتخاب کنید.

در حقیقت یک انتخاب عالی متناسب برای زمین های ورزشی و مقاوم در شرایط آب و هوایی مختلف می باشد.

خرید چمن مصنوعی

 

 

سوالات رایج

 

چگونه چمن مصنوعی پیت بال را تمیز کنم؟

تمیز کردن چمن مصنوعی بسیار ساده و راحت است. با استفاده از ابزارهای تمیزکاری به راحتی می توان آلودگی های سطح چمن را از بین برد.

بهترین چمن مصنوعی برای پینت بال کدام است؟

مناسب ترین گزینه استفاده از چمن های مصنوعی طراحی شده برای زمین ورزشی است. معمولا چمن های دارای تراکم  ۱۴۰ الی ۲۰۰ جز انتخاب های رایج است.

آیا می توان چمن مصنوعی را رنگ کرد؟

چمن مصنوعی قابل خریداری در رنگ های مختلف است کاربرد چمن مصنوعی رنگی را می‌توان در مقاله مربوطه مطالعه کنید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید