بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال

چمن مصنوعی فوتبال (اطلاع از قیمت + خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال)

چمن مصنوعی بهترین گزینه برای هر جایی است که دوست دارید با چمن سبز بپوشانید. چمن مصنوعی انواع مختلفی دارد که می توان آن را در رنگ های متفاوت مانند سبز، آبی، قرمز و سفید خریداری نمود. یکی از مهم ترین کاربردهای چمن مصنوعی برای زمین های ورزشی به خصوص فوتبال است. چمن مصنوعی فوتبال، محصولی با ارزش، با کیفیت و با دوام است که برای سالن های فوتبال یا زمین های چمن، کاربرد های زیادی دارد. استفاده از چمن مصنوعی فوتبال، به علت دارا بودن تراکم و قدرت عملکردی بهتر، رایج تر از چمن های طبیعی می باشد. معمولا زمین های چمنی که خیلی حاصل خیز نیستند، از چمن مصنوعی فوتبال استفاده می کنند که به صورت اختصاصی طراحی و تولید می‌شود.

در واقع بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال چمنی است که به صورت حرفه ای و تخصصی برای این زمین طراحی شده و از الیاف و نخ چمن مصنوعی مخصوص برای ساخت آن استفاده کرده باشند. همچنین کیفیت و میزان انعطاف پذیری چمن‌ مصنوعی ورزشی برای پیشگیری از آسیب دیدگی ورزشکاران بسیار اهمیت دارد.

 

چمن مصنوعی مناسب برای زمین فوتبال

 

خرید چمن مصنوعی زمین فوتبال

برای خرید و استفاده از چمن مصنوعی فوتبال، شما همیشه باید به دنبال خرید از بهترین شرکت های فروشنده باشید. هنگامی که شما از قوی ترین فروشگاه های ایرانی خرید کنید، مطمئن هستید که محصولات با کیفیتی را با سطح قیمتی مناسبی دریافت نموده اید. یافتن بهترین فروشنده امروزه تبدیل به یک چالش شده است. افراد باید مقدار زیادی از وقت با ارزش خود را صرف کنند تا شاید بهترین فروشنده چمن مصنوعی فوتبال در شهر یا محله خود را پیدا نمایند. از همین رو، توصیه ما به شما استفاده از مراکز تولید کننده به خصوص مجموعه ترمه چمن است. تیم ترمه چمن یکی از قدیمی ترین و قوی ترین تیم های فعال در زمینه فروش چمن مصنوعی فوتبال به حساب می آید.

 

قیمت چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

قیمت چمن فوتبال با توجه به کیفیت و نوع الیاف مشخص می شود. در صورت استفاده از بهترین متریال برای ساخت چمن، مطمئنا قیمت آن نسبت به دیگر مدل های چمن مصنوعی بیشتر خواهد بود. چمن مصنوعی باید بهترین عملکرد را در زمینه ورزشی داشته باشد و در برابر ضربات بازیکنان خیلی زود ظاهر و عملکرد خود را از دست ندهد.

 

قیمت چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

 

عوامل موثر بر قیمت چمن مصنوعی فوتبال:

امروزه عوامل زیادی هستند که بر روی قیمت چمن مصنوعی فوتبال تاثیر گذار هستند.  توجه به این عوامل در هنگام خرید چمن مصنوعی برای فوتبال، به شما کمک می کند تا محصولات با کیفیتی را تهیه کنید. در لیست زیر شما می توانید مهم ترین عوامل موثر بر روی قیمت چمن مصنوعی برای فوتبال را مشاهده کنید.

  • کیفیت ساخت
  • فرمول ساخت
  • نوع چمن
  • تراکم طولی چمن
  • دیتکس چمن مورد نظر
  • ارتفاع چمن مصنوعی
  • نوع زیره چمن مصنوعی
  • ابعاد چمن مورد نظر

هر کدام از این عوامل به نحوی خاص بر روی قیمت نهایی چمن مصنوعی برای فوتبال تاثیر گذار هستند. با خرید از بهترین شرکت فروشنده، شما می توانید بدون نگرانی در مورد قیمت، یک محصول با کیفیت را تهیه کنید.

 

نمونه چمن مصنوعی قوتبال

 

ویژگی های مهم چمن مصنوعی فوتبال

۱٫دوام و استحکام بالا در برابر فشار و ضربه

چمن مصنوعی ورزشی باید دوام و استحکام بالایی داشته باشد و خیلی زود بر اثر فشار و ضربه دچار آسیب دیدگی نشود. در واقع طول عمر چمن مصنوعی برای اجرا در زمین فوتبال بسیار اهمیت دارد.

۲٫ارتفاع مناسب الیاف

یکی دیگر از ویژگی های بهترین چمن مصنوعی فوتبال داشتن ارتفاع مناسب الیاف است. بهترین ارتفاع مخصوص این نوع چمن مصنوعی حدود ۵۰ الی ۶۰ میلی متر است.

۳٫قابلیت ایستا

داشتن ویژگی ایستایی نخ های چمن روی عملکرد آن در حین بازی بسیار تاثیرگذار است و باعث می شود در صورت خمیدگی بعد از ضربه خیلی زود به حالت اولیه خود باز گردد.

۴٫الیاف انعطاف پذیر

انعطاف پذیر بودن الیاف چمن مصنوعی باعث پیشگیری از آسیب دیدگی بازیکنان می شود و سطح کاملا ایده آلی را برای آن ها به ارمغان می آورد.

 

 

بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال

فوتبال یک بازی طولانی مدت است که به محض شروع، تعداد بازیکنان زیاد آن شروع به دویدن می کنند و دائما به این طرف و آن طرف زمین می رود. به همین دلیل، چمن مصنوعی فوتبال در برابر فشار زیادی قرار دارد. بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال، محصولی است که دارای عمر طولانی باشد تا هر چند وقت یک بار لازم نباشد برای مساحتی به این بزرگی چمن مصنوعی تمدید شود. همچنین استحکام و مقاوت چمن مصنوعی برای فوتبال از اهمیت زیادی برخوردار است تا در برابر ضربات بازیکنان خیلی زود خراب نشود. یکی دیگر از ویژگی های بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال تراکم بالا آن است تا استحکام و مقاومت چمن بالا رود.

 

قیمت هر متر مربع چمن مصنوعی فوتبال؟

اگر برای خرید چمن مصنوعی فوتبال به بازار مراجعه کرده باشید، کاملا متوجه شدید قیمت بر اساس هر متر مربع مشخص می شود. با بررسی اطلاعات و ویژگی های لازم این نوع چمن می توانید براساس متراژ مشخص شده با تماس با پشتیبان های ما از طریق شماره های موجود در صفحه از قیمت چمن مصنوعی فوتبال اطلاع پیدا کرده و محصول مناسب خود را خریداری کنید.

 

قیمت هر متر مربع چمن مصنوعی فوتبال

 

عمر چمن مصنوعی فوتبال

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله به شدت مهم اشاره کردیم، چمن مصنوعی فوتبال یک محصول با دوام است که برای مدت زمان طولانی سالم می ماند. ولی، این محصول طول عمر بی نهایت ندارد. یک سری عوامل خاص وجود دارند، که می توانند به صورت مستقیم طول عمر چمن مصنوعی را تحت تاثیر خود قرار دهند. نوع تولید، میزان تراکم چمن مصنوعی فوتبال، نحوه استفاده از آن و محیط استفاده، از جمله مهم ترین عوامل به حساب می آیند. مطمئنا طول عمر محصولی که در محیط بسته مورد استفاده قرار می گیرد، بالا تر از دیگر مدل ها می باشد. البته، همه محصولاتی که در ترمه چمن به فروش می رسند طول عمر بالایی داشته و نیاز های مشتریان را به خوبی رفع می کنند. 

 

زمین فوتبال چمن مصنوعی بهتر است یا طبیعی؟

امروزه اکثر زمین های فوتبال از چمن مصنوعی استفاده می کنند تا محیط مناسب برای تمرین و بازی فراهم شود و بازیکنان در معرض خطرها و آسیب دیدگی کمتر قرار گیرند. از طرفی، گاهی اوقات بر اثر تغییرات آب و هوایی شرایط بازی در چمن طبیعی بسیار سخت و حتی ناممکن می شود؛ به خصوص در فصول بارندگی و برف که با ایجاد شدن گل و آب در چمن، بازیکنان به راحتی نمی توانند کنترل خود را حفظ کنند.

از مهم‌ترین ویژگی هایی که باعث شده است چمن مصنوعی مخصوص فوتبال جایگزین چمن طبیعی شود، میزان دوام آن است. چراکه دیگر لازم نیست چمن مصنوعی هر چند وقت یکبار آرایش و کوتاه شود و در برابر ضربات و دویدن و فشار بسیار بادوام است.

 

 

مراحل زیرسازی چمن فوتبال

دو مدل زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال:

اجرای مراحل زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال تاثیر بسیاری در استحکام، مقاومت و ماندگاری چمن دارد. دو مدل زیر جز رایج‌ترین اقدامات زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال است:

– زیرسازی اول؛ ساخت راه خروج آب از زمین: در این روش زمین با استفاده از مصالح سخت و محکمی مانند آسفالت، بتن مگر و قطعات پیش ساخته پوشانده می شود. نحوه اتصال این مصالح باید به نحوی باشد که آب حاصل از باران و برف و… بر روی سطح زمین چمن حرکت کند و در انتها از زمین خارج شود.

۲- زیرسازی دوم؛ کانال کشی: در این روش سطح زمین را با ابزار مناسب صاف و مسطح می کنند و در لایه های مختلفی شن ریزی می کنند. قطر و ابعاد شن در هر لایه با لایه بعدی متفاوت است و در هر لایه قطر و ابعاد شن افزایش پیدا می کند. زمانی که زمین خیس می شود آب از لایه های شن و ریگ عبور می کند و به لایه سخت زیرین برخورد می کند که دارای شیب مناسبی است و کانال هایی در آن تعبیه شده است که حجم زیادی از آب را جمع آوری می کند و به سمت چاه ها و سفره های زیر زمینی منتقل می کند.

 

چمن مصنوعی فوتبال نصب شده

 

روش نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال

روش نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال طی چندین مرحله کاملا تخصصی انجام می‌شود و اصلا نمی توان گفت نصب چمن مصنوعی فوتبال کار بسیار راحتی است. اولین نکته برای نصب این است که چمن مصنوعی ورزشی در قطعات کوچک تقسیم می شود تا نصب آن راحت تر صورت گیرد. این قطعات در زمین بازی کنار هم چینده می شوند و در آخر کل زمین را در برمی گیرد.

یکی از مراحل مهم در روش نصب چمن مصنوعی فوتبال استفاده از راهکارهای مختلف برای جلوگیری از رشد گیاهان در زیر چمن است تا به ساختار چمن مصنوعی هیچ آسیبی وارد نشود. همچنین هم تراز بودن زمین برای چسباندن چمن بسیار اهمیت دارد.

 

مراحل نصب چمن مصنوعی فوتبال

روش نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال به اندازه خرید چمن منصوعی فوتبال اهمیت دارد. بهترین روش نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال روشی است که نکات کلیدی طی مراحل آن کاملا رعایت شوید. در ادامه به طور مختصر به مراحل نصب چمن مصنوعی می پردازیم:

مرحله اول: در مرحله اول نصب چمن مصنوعی فوتبال یک لایه نرم و نمدی شکل روی لایه سخت قرار می دهند که نقش آن محافظت و جلوگیری از ضربه خوردن لایه ابتدایی است.

مرحله دوم: رول های چمن که متناسب با ابعاد زمین می باشند، روی زمین در کنار هم پهن می شوند و قسمت های اضافی آن را با کاتر برش داده می شود.

مرحله سوم: در این مرحله نوبت به اتصال رول های چمن به یکدیگر است. یک لایه نوار اتصال در زیر دو سمت چمن قرار داده می شود و با استفاده از چسب هر دو لایه چمن را بر روی نوار اتصال قرار می دهند.

مرحله چهارم: در مرحله بعد با توجه به نوع کاربرد و ابعاد چمن مقداری شن سیلیس بر روی چمن قرار می دهیم. سپس مقداری گرانول لاستیک یا وود گرانول بر روی آن ریخته می شود و در انتها زمین چمن فوتبال خط کشی می گردد.

البته به این نکته باید توجه شود که خط کشی های کناری زمین ( خط اوت ) و همچنین وسط زمین در بافت چمن و از جنس خود چمن می باشد.

 

از کجا چمن مصنوعی فوتبال بخرم؟

خرید چمن مصنوعی از کجا روی عملکرد آن تاثیرگذار است. در واقع علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی های بهترین چمن مصنوعی فوتبال باید در انتخاب مرکز خرید چمن هم توجه کافی داشته باشید. البته انتخاب از میان مرکز خریدهای بسیار کمی سخت است. اما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم!

 

خرید چمن مصنوعی

 

گروه تولیدی یارا پویش (ترمه چمن) یکی از بهترین تولید کننده های چمن مصنوعی است که به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه فروش چمن مصنوعی فعالیت می کند. این مجموعه با داشتن خلاقیت در تنوع محصولات برای هر زمینه ای، چمن مصنوعی مناسب ارائه داده و با در نظر گرفتن گارانتی، کیفیت محصولات خود را به اثبات رسانده است.

 

خرید چمن مصنوعی ورزشی

 

خوب است  بدانید چمن مصنوعی ورزشی ترمه چمن طبق استاندارد جهانی طراحی و ساخته می شود و در عین حال قیمت مناسبی دارد.

پاسخ به سوالات متداول

آیا چمن مصنوعی مخصوص فوتبال قابل شستشو است؟

چمن مصنوعی با استفاده از جارو و یک سری ابزار های خاص، به راحتی تمیز می شود. ولی، شستشوی آن کار راحتی نیست. چرا که این مدل از انواع چمن مصنوعی در حجم های بالایی به فروش می رسد.

استفاده از چمن مصنوعی مشکلات بهداشتی ایجاد می کند؟

دومین سوالی که در مورد چمن مصنوعی برای فوتبال از ما پرسیده می شود، مربوط به بهداشت و وضعیت بهداشتی این محصول است. مطمئنا استفاده از چمن مصنوعی به تنهایی عامل آلودگی نیست. ولی، هنگامی که شما یک ماده شیمیایی یا کثیف کننده را بر روی آن بریزید، از نظر بهداشتی به آن آسیب می زنید.

آیا چمن مصنوعی برای فوتبال در برابر اشعه خورشید مقاوم است؟

مطمئنا شرکت های تولید کننده همیشه سعی دارند تا بهترین محصولات را به دست مشتریان برسانند. آنها محصولات خود را با فرمول های ضد اشعه یو وی تولید می کنند. ولی برخی از مدل های این محصول، در برابر اشعه خورشید مقاوم نیستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاهتان را بنویسید