شما در حال مشاهده هستید چمن مصنوعی برای بالکن؛ یک ایده جذاب!

چمن مصنوعی برای بالکن؛ یک ایده جذاب!

چمن مصنوعی برای بالکن یک ایده بسیار جذاب و فوق العاده است. بیشتر افراد برای دیدن فضاهای سبز و طراحی شده به رنگ طبیعت علاقه بسیاری نشان می‌دهند و این رنگ نمایانگر زندگی و حس نشاط است. از طرفی چمن طبیعی دردسرهای خاص خودش را دارد و امکان انجام آن برای بالکن وجود ندارد.  خوشبختانه امروزه با روی کار آمدن انواع چمن مصنوعی، اجرای یک باغچه کوچک برای گذراندن اوقات فراغت و دورهمی های دوستانه در بالکن را ممکن ساخته است و به راحتی می توان با کمک چمن مصنوعی تزئینی این مکان را هنرمندانه به یک فضای دلنشین تبدیل کرد.

اجرای چمن مصنوعی برای بالکن

اجرای چمن مصنوعی برای کف بالکن نیاز به مصالح خاصی ندارد و لازم نیست برای نصب آن مانند دیگر اقدامات ساختمان دردسرهای مختلفی را متحمل شوید. امروزه مدل های مختلف از چمن مصنوعی وجود دارد که شما با توجه به نیاز و محیطی که برای پوشاندن چمن مصنوعی در نظر گرفته‌اید، نوع چمن را انتخاب می‌کنید. به همین خاطر، هنگام ورود به بازار با انواع مختلف آن روبرو می شوید و حتی ممکن است در میان مدل ها احساس سردرگمی کنید. اما کافی است یک مجموعه معتبر برای خرید انتخاب کنید، آن زمان تمام مراحل به راحتی و بدون دغدغه انجام می شود.

مزایای چمن مصنوعی برای بالکن؛ از زیبایی تا نگهداری راحت

مزایای چمن مصنوعی برای بالکن

 

به محض تزیین بالکن با چمن مصنوعی بی شک از تاثیرات آن شگفت زده می شوید. هیچ فردی در دنیا وجود ندارد که از طبیعت و زیبایی های آن خوشش نیاید. حال فرض کنید قسمتی از خانه تان را با حس طبیعت طراحی کنید، آن زمان است که از هر چیزی خسته شوید به آن مکان پناه می برید.

بگذارید حدس بزنیم! زمانی که تصمیم گرفته اید تزیین بالکن کوچک با چمن مصنوعی را اجرا کنید، تصمیمات دیگری مانند چیدن میز و صندلی، گذاشتن گلدان های زیبا و دیگر المان های این چنینی را هم گزفته‌اید. طراحی این فضا یکی از مهم ترین مزایای چمن منصوعی است. در موارد زیر با دیگر مزایای استفاده از چمن مصنوعی برای این قسمت آشنا شوید:

  •  به محض طراحی بالکن با چمن مصنوعی، گذراندن اوقات فراغت در این محیط بسیار لذت بخش تر می‌شود. شما از هر موقعیتی استفاده می کنید تا زمان خود را در این مکان بگذرانید. مانند خوردن صبحانه، هنگام پذیرایی از مهمانان، گذراندن اوقات فراغت آخر هفته ها و … .
  • دیگر نگرانی بابت بازی کودکان در محیط نخواهید داشت. با انتخاب چمن لطیف این مکان را به فضای بازی کودکان تبدیل کنید.
  • علاوه بر زیبایی، نگهداری چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی بسیار راحت است. لازم نیست هر چند وقت یک بار برای کوتاهی چمن ها اقدام کنید و در صورت انتخاب یک چمن مصنوعی با کیفیت نگرانی بابت خرابی آن بعد از مدتی نخواهید داشت.
مقاله پییشنهادی : چمن مصنوعی برای تراسآموزش هک

 

چند ایده هیجان انگیز برای بالکن

چند ایده برای چمن مصنوعی بالکن

۱٫ تزیین همراه با سنگ ریزه ها: لازم نیست هنگام دیزاین بالکن با چمن مصنوعی کل محیط را با چمن بپوشانید. در کنار آن می توانید از سنگ های رنگارنگ تزئینی استفاده کنید. قرار دادن گلدان های گل در کنار سنگ ها فضا را بسیار طبیعی تر جلوه می دهد.

۲٫ استفاده از کفپوش های قابل جابجا شدن: به کار بردن کفپوش های قابل جابجایی در کنار چمن مصنوعی زیبایی تراس را دوچندان می کند. شما می توانید طراحی این قسمت را هرچند وقت یکبار با جابجا کردن کف‌پوش‌ها تغییر دهید و حتی با استفاده از این ایده بالکن خود را فضاسازی کنید. مثلا قسمتی برای پذیرایی و قسمتی دیگر برای بازی بچه ها و حیوانات خانگی.

۳٫ چیدن سبدهای آویزان، جعبه های چوبی و نردبان: استفاده از برخی المان ها مانند سبدهای آویزان، گلدان های چوبی و نیمکت به زیبایی بالکن و چیدمان خاص آن بسیار کمک می کند و فضا را دلنشین و دوستانه‌تر جلوه می دهد. اگر فضای بالکن بزرگ باشد، استفاده از این المان ها برایتان بسیار راحت‌تر می‌شود؛ طوری که انگار یک باغ کوچک رویایی داخل آپارتمان دارید.

 

بهترین چمن مصنوعی بالکن یا تراس  

این روزها چمن مصنوعی تزیینی در انواع مختلفی طراحی و ارائه می‌شود که براساس متریال و اندازه الیاف، ظاهر و کیفیت متفاوتی دارد. همچنین میزان نرمی و لطافت هرکدام از آن ها با یکدیگر فرق می کند. بنابراین برای انتخاب بهترین چمن مصنوعی باید به برخی ویژگی ها توجه کافی داشته باشید. در ادامه با مهم‌ترین ویژگی های چمن مصنوعی مناسب برای بالکن یا تراس آشنا می شوید:

انتخاب ارتفاع مناسب: انتخاب ارتفاع چمن مصنوعی بالکن کاملا سلیقه‌ای است و معمولا چمن مصنوعی های تزیینی در اندازه ۸ الی ۴۵ میلیمتر طراحی و ساخته می شود که هر چقدر بلندتر باشند، ظاهر طبیعی تری دارد و نرم تر احساس می شود؛ اما بر خلاف چمن مصنوعی های کوتاه تر، تمیز کردنشان سخت تر است.

 پس این سلیقه شماست که تصمیم بگیرید اندازه الیاف یا همان برگ های چمن مصنوعی چقدر باشد بهتر است.

تراکم بالا یا مناسب: تراکم یکی دیگر از ویژگی های چمن مصنوعی است که ساختار نرم و راحت آن را مشخص می‌کند. هر چقدر چمن مصنوعی تراکم بیشتری داشته باشد از نظر ظاهری بیشتر شبیه چمن طبیعی است و برای نشستن و استفاده مداوم گزینه مناسب تری است.

قابلیت شستشو: یکی از ویژگی های بسیار اهمیت برای چمن مصنوعی مخصوص تراس، قابل شستشو بودن است. چمن مصنوعی هنگام خیس شدن نباید دچار هیچ مشکلی شود. اجرای زهکشی مناسب هنگام نصب چمن مصنوعی بسیار اهمیت دارد تا هنگام بارش باران یا شستن آن، آب از طریق کف چمن مصنوعی تخلیه شود.

بدون هیچ حساسیتی: یکی دیگر از ویژگی های چمن مصنوعی، عدم ایجاد حساسیت است. از آنجا که ممکن است فضای بالکن یا تراس فضای مناسب برای بازی کودکان باشد، این نکته بسیار اهمیت است که متریال بکار رفته برای چمن مصنوعی هیچ حساسیتی برای سلامتی پوست نداشته باشد و در صورت تماس مستقیم با پوست خیالتان راحت باشد.

نکات مهم نگهداری چمن مصنوعی روی بالکن و تراس

خیلی ها نسبت به نگهداری چمن مصنوعی نگران هستند. اما باید بدانند چمن مصنوعی بر خلاف چمن طبیعی نیاز به اقدامات چمن زنی، کوددهی، آبیاری ندارد و با رعایت چندین نکته مهم می‌توان ظاهر چمن مصنوعی را حفظ کرد:

  • تنها لازم است هر چند وقت یکبار سطح چمن را با آب شستشو دهید تا از هرگونه آلودگی پاک شود.
  • برای حفظ زیبایی چمن هر چند وقت یکبار آن را شانه بزنید تا همیشه زیبا به نظر برسد.
  • سعی کنید وسایل سنگین را روی چمن قرار ندهید. این کار باعث کوبیده شدن چمن مصنوعی می شود.
  • برای ضدعفونی کردن می توانید از ضدعفونی کننده های مخصوص چمن استفاده کنید تا خیالتان بابت پاکیزگی چمن راحت باشد.

تجربه یک خرید جذاب! 

خرید چمن مصنوعی برای بالکن

 

خرید چمن مصنوعی برای بالکن را از کدام فروشگاه تجربه کنیم؟ هنگام خرید چمن مصنوعی بالکن باید به نکات و توصیه های مختلفی دقت داشته باشیم. نکاتی مانند انتخاب رنگ مناسب، غیر قابل اشتعال بودن، ضد باکتری و … . اما با انتخاب یک شرکت مطمئن تمام نگرانی ها در مورد کیفیت و نوع چمن کاملا برطرف می شود. شرکت تولیدی ترمه چمن یکی از بهترین تولید کنندگان چمن مصنوعی است که محصولات خود را بر اساس استاندارد روز جهانی طراحی و تولید می کند.

شما به راحتی و با خیال آسوده می توانید بهترین چمن مصنوعی تزیینی را برای بالکن انتخاب و با قیمت مناسب خریداری کنید. ویژگی هایی که این مجموعه برای طراحی چمن مصنوعی بالکن در نظر گرفته‌اند در جدول زیر مشاهده می کنید:

ظاهر

کاملا شبیه چمن طبیعی

نحوه نگهداری

نیاز به هیچ مراقبت و نگهداری خاصی ندارد.

طول عمر

بسیار طولانی

استحکام

مقاومت بالا در برابر گرما و سرما و بسیار انعطاف پذیر

نحوه شستشو

بسیار راحت و بدون نگرانی بابت تجمع آب

خرید اینترنتی چمن مصنوعی برای بالکن 

 

خرید اینترنتی چمن مصنوعی برای بالکن

 

یکی دیگر از ویژگی های خاص شرکت تولیدی ترمه چمن امکان خرید اینترنتی برای رفاه مخاطبین است. این مجموعه تمام تلاش خود را برای جذب انجام می دهد. شما با مراجعه به وب سایت و قسمت محصولات به راحتی و در سریع ترین زمان مناسب ترین نوع چمن مصنوعی برای بالکن را انتخاب می کنید و بدون این که نسبت به قیمت آن نگران باشید و نیاز باشد وقت و زمان زیادی در فروشگاه های حضوری بگذرانید. همچنین اگر سوال و یا ابهامی دارید و می خواهید برای انتخاب نوع چمن مصنوعی برای بالکن کوچک یا بزرگ اطلاعات کسب کنید، می توانید با مشاورین این مجموعه در تماس باشید.

گروه تولیدی ترم چمن با داشتن ۱۵ سال تجربه چمن مصنوعی بمنظور کاهش مصرف منابع آبی کشور تولید کرده است و از کارفرمایان متعدد خصوصی و دولتی دارای رضایت نامه می باشد. همچنین این مجموعه تلاش خود را برای طراحی چمنی که شباهتی زیادی با چمن مصنوعی داشته باشد انجام داده و در این راه کاملا موفق بوده است.

قیمت چمن مصنوعی برای بالکن 

چمن مصنوعی برای بالکن، قیمت آن چقدر است؟ قیمت چمن مصنوعی بالکن به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عامل تعیین کننده قیمت، نوع چمن است. چمن های مصنوعی از مواد اولیه مختلفی طراحی و ساخته می شود و طراحی آنها از نظر ظاهر، اندازه و قطر با یکدیگر کاملا متفاوت اند.

در اولین مرحله خرید باید میزان بودجه پرداختی را باید مشخص کنید. سپس بهتر می توانید از میان گزینه های مختلف نوع چمن را برگزینید. همچنین میزان متراژ کف بالکن هم روی قیمت تاثیرگذار است. هر چقدر متراژ بزرگ تر باشد، مسلماً هزینه بیشتری باید پرداخت کنید.

خرید آسان از ترمه چمنآموزش هک

 

نتیجه گیری

همانطور که متوجه شدید، چمن مصنوعی برای بالکن خرید بسیار خاص و شیک ن است که نیازی به اقدامات ساختمانی دشوار ندارد. تنها کافی است برای خرید به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید. ترمه چمن تمام تلاش خود را می کند تا مخاطبین با اطمینان کامل خرید کنند که به همین منظور، بهترین شرایط خرید چمن مصنوعی را برای آنها فراهم کرده است. اگر سوالی و ابهامی برای انتخاب چمن مصنوعی یا دیزاین بالکن خود دارید، به راحتی با مشاورین متخصص این مجموعه تماس بگیرید. 

سوالات رایج

 

آیا چمن مصنوعی برای بالکن مناسب است؟

چمن مصنوعی در محیط های مختلف مانند بالکن، پارک، مدرسه و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از این محصول هم برای محیط داخل خانه و هم برای محیط خارج از آن استفاده کنید. هدف اصلی اجرای چمن مصنوعی تزیین و ایجاد محیط طبیعی است.

 

نصب چمن مصنوعی بالکن چگونه است؟

برای نصب چمن مصنوعی در بالکن بهتر است از متخصصین حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. اما جالب است بدانید برای اجرای آن در این محیط نیازی به استفاده از چسب نیست. با قرار دادن المان‌های مختلف دکوراسیون بالکن روی چمن می‌توانید از تکان خوردن آن جلوگیری کنید.

آیا می‌توان گلدان ها را روی چمن مصنوعی قرار داد؟

بله، هنگام قرار دادن گلدان روی چمن مصنوعی دقت داشته باشید که از داخل سوراخ های زیرین گلدان به داخل چمن ریشه نکند. همچنین هنگام استفاده از مبلمان در بالکن توجه داشته باشید مبلمان فلزی شما زنگ زده نباشد. چرا که باعث ایجاد لکه روی چمن مصنوعی می شود.

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید