چمن مصنوعی گلف

چمن مصنوعی گلف؛زمین های گلف و مینی گلف

تنها در کشور انگلستان تقریباً ۸۰۰ هزار نفر حداقل دو بار در ماه گلف بازی می کند، این آمار نشان دهنده محبوبیت ورزش گلف است. پس اگر علاقه مند به این بازی هستید باید تا جایی که می توانید تمرین کنید و در این زمینه مهارت های خود را توسعه دهید. اگرچه باشگاه های گلف فراوانی در سراسر دنیا وجود دارد، اما همیشه آسان نیست که برای یک جلسه بازی به باشگاه گلف بروید. گاهی اوقات لازم است در محیط خانه هم از فضایی بازی گلف داشته باشید و به راحتی هر زمانی که دوست داشتید تمرین کنید. مسئله ای که برای اجرای زمین بازی گلف وجود دارد این است که انجام این کار روی چمن طبیعی می تواند مشکل ساز باشد و بهتر است از چمن مصنوعی استفاده کنید.

پس برای اجرای زمین گلف در خانه، چمن مصنوعی بهترین راه حل است که قطعا شما را به سمت جلو هدایت می کند.

انواع چمن مصنوعی مناسب زمین گلف

زمین چمن مصنوعی گلف

چمن مصنوعی گلف بسیار بادوام و ماندگار است و به شما این امکان را می دهد در طولانی مدت بهترین استفاده را از آن داشته باشید و برای سال های بسیاری از این بازی لذت ببرید. برای گلف بازان این نکته بسیار اهمیت دارد که چمن مصنوعی مقاومت خوبی داشته باشد، بدون این که مانعی برای بازی آنها باشد. از آنجا که پرتاب کردن و قرار دادن توپ احتمال فرسایش بیش از حد چمن و حتی از بین رفتن آن را بالا می برد، از نظر  ظاهری و زیبایی بسیار ناخوشایند است و حتی بعد از مدتی، دیگر شرایط مناسب برای بازی را نخواهد داشت. به همین خاطر، بیشتر اوقات چمن مصنوعی را برای بازی گلف انتخاب می‌کنند. چرا که این ایده، از انواع الیاف چمن مصنوعی مانند پلی پروپلین ساخته می‌شود و در برابر گرما مقاوم است و خیلی زود دچار فرسودگی نمی شود.

ابعاد استاندارد زمین چمن مصنوعی فوتسال 

معمولا برای خرید چمن مصنوعی زمین های گلف و مینی گلف با متراژ مختلف روبرو می شوید. در واقع انواع چمن مصنوعی از نظر متراژ، الیاف و ارتفاع متفاوت اند. همانطور که از نام مینی گلف مشخص است، متراژ این نوع زمین کمتر از زمین گلف است.

چمن مصنوعی برای اجرا در محیط داخلی و فضای بیرونی هم گزینه عالی است و از آن برای محیط های تجاری و مسکونی بسیار استفاده می کنند. در واقع، انواع چمن مصنوعی علاوه بر زمین های ورزشی، کاربرد های مختلف دیگری هم دارند.

انواع چمن مصنوعی مناسب زمین گلفویژگی های چمن مصنوعی بازی گلف؛ تجربه یک بازی حرفه ای

چمن مصنوعی برای زمین گلف باید دوام فوق العاده و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد تا نگرانی بابت خراب شدن آن نخواهید داشت. اگر دوست دارید به صورت منظم تمرین کنید، چند ویژگی نام برده شده هنگام انتخاب چمن مصنوعی در نظر داشته باشید:

  • چمن مصنوعی ورزشی باید در برابر گرمای ناشی از شرایط خاص مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد و خیلی زود ظاهر بسیار جذاب و طبیعی خود را از دست ندهد.
  • دیگر ویژگی مهم برای خرید چمن مصنوعی ورزشی، تراکم بالا و انعطاف پذیری مناسب است.
  • معمولا برای چمن مصنوعی مینی گلف یا گلف از الیاف دارای ارتفاع ۵۰ الی ۶۰ استفاده می کنند.
  • چمن های طراحی شده برای زمین بازی باید مقاومت بسیار خوبی داشته باشند تا در برابر ضربات دچار آسیب نشوند.
  • ویژگی های چمن مصنوعی ورزشی باید متناسب با نوع بازی انتخاب شود تا برای بازکنان بهترین شرایط وجود داشته باشد.
  • باید چمنی انتخاب کنید که واقعا سرمایه‌گذاری خود را به حداکثر برسانید و بهترین سطح را برای بازی مورد علاقه تان فراهم کنید.

نحوه نصب چمن مصنوعی چگونه است؟

نصب چمن مصنوعی برای تمرین گلف؛ پیش به سوی پیشرفت عالی 

توصیه ما برای نصب چمن مصنوعی زمین گلف استفاده از خدمات نصب است تا اطمینان کامل نسبت به چیدن این چمن به بهترین صورت داشته باشید. اما برخی افراد دوست دارند خودشان برای نصب اقدام کنند که برای این کار باید اطلاعات کامل و دقیقی داشته باشند و با نحوه نصب آشنایی کامل پیدا کنند. اما حداقل امکان از یک نصاب حرفه ای در این زمینه استفاده کنید. چراکه چمن مصنوعی مناسب گلف ارزان نیست و در صورت بروز یک اشتباه ممکن است بهترین عملکرد خود را نشان ندهد یا مجبور شوید دوباره برای خرید اقدام کنید.

نصب چمن مصنوعی برای تمرین گلف

چرا چمن مصنوعی را انتخاب کنیم؟

چمن مصنوعی از هر باشگاهی به باشگاه دیگر متفاوت است. اما چیزی که ثابت می ماند وجود یک چمن همیشه بی عیب و نقص است. چمن باید همیشه تراشیده شده باشد، به طرز دلپذیری سبز و هیچ علف هرزی در میان آن به چشم نخورد.

همچنین حفظ استانداردهای بالا در در تولید چمن مصنوعی گلف بسیار اهمیت دارد و این محصول  کمک کننده شما برای کسب موفقیت های بیشتر است.

مهم نیست چقدر به صورت مداوم استفاده شود، چمن مصنوعی دوباره شکل می گیرد و به مرور زمان محو نمی شود و نیاز نیست نسبت به ساییدگی و لگدمان شدن آن نگران باشید.

نگهداری از چمن مصنوعی گلف

همانطور که گفته شد نیاز نیست علف های مصنوعی را بچینید یا آبیاری کنید و برای رشد بهتر آن‌ها کود دهید. تنها تمیز کردن چمن مصنوعی کفایت می کند تا همیشه مرتب و  و منظم به نظر برسد. در بیشتر مواقع برای از بین بردن برگ ها و آلودگی های روی چمن تنها کافی است جارو بزنید.

چمن مصنوعی پینت بال؛ یک ورزش پرهیاهو و هیجانی

خرید چمن مصنوعی برای زمین مینی گلف

چمن مصنوعی بسیار متنوع است و در طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود. یکی از فوایدی که این ایده به همراه دارد این است که می توانید در کنار تهیه چمن مصنوعی برای بالکن یا حیاط از این بازی هم لذت ببرید. در واقع امکان اجرای چمن مصنوعی مینی گلف در حیاط خلوت وجود دارد و در کمترین فضا این بازی اجرا می شود.

اما در این میان سوالی که به ذهنتان خطور می‌کند این است که از کجا این چمن را بخریم؟ خرید چمن مصنوعی برای زمین مینی گلف یا گلف از فروشگاه های مختلفی امکان پذیر است. اما فروشگاهی که بتواند مناسب ترین چمن را برای این ورزش پیشنهاد دهد قطعا انتخاب بهتری است.

گروه تولیدی یارا پویش یا ترمه چمن یکی از بهترین تولیدکننده های داخلی در زمینه انواع چمن مصنوعی است که تلاش خود را برای ارائه چمن مصنوعی ورزشی انجام می دهد و متناسب با نوع ورزش بهترین محصول را پیشنهاد می‌کند.

 

سوالات رایج  
قیمت چمن مصنوعی مینی گلف چقدر است؟ قیمت چمن مصنوعی مینی گلف با توجه به متراژ حیاط و محیط مورد نظر مشخص می‌شود. همچنین کیفیت محصول روی قیمت تأثیر بسیار زیادی دارد و با اضافه شدن برخی ویژگی های منحصر به فرد مانند ضد حریق قیمت آن به شدت تغییر می کند. شما می توانید با برقراری تماس با مشاورین تخصصی ترمه چمن از قیمت چمن مصنوعی ورزشی مطلع شوید و مناسب ترین محصول را بخرید.
چه چمن مصنوعی برای گلف بهتر است؟ بهترین محصول برای بازی گلف، چمنی است که فضای مناسب برای گردش توپ ایجاد کند و در برابر جنب و جوش های بازی زیبایی خود را خیلی زود از دست ندهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید