بهترین کیفیت چمن مصنوعی

بهترین چمن مصنوعی (مشخصات + قیمت + خرید از بهترین برند های ایران)

بهترین چمن مصنوعی را می‌توان به‌راحتی در ایران تهیه کرد. برای این کار کافی است که به یکی از مجموعه‌های حرفه‌ای تولید چمن مصنوعی در ایران مانند ترمه چمن مراجعه کنید. چمن‌های مصنوعی در مدل‌ها و کیفیت‌های مختلف توسط برندهای مختلف تولید می‌شوند. به همین دلیل اکثر کاربران و مشتریان در هنگام خرید سؤالات زیادی را در ذهن خود خواهند داشت. اگر در خصوص خرید چمن مصنوعی و انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی در ایران سؤالاتی دارید می‌توانید به‌راحتی جواب آن‌ها را در این مقاله پیدا کنید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

راهنمای انتخاب بهترین چمن مصنوعی

خرید بهترین چمن مصنوعی

یک چمن عالی می‌خواهید؟ شاید چمن مصنوعی بهترین راه‌حل باشد. در واقع استفاده از چمن مصنوعی باعث می‌شود که مشکلات آبیاری، علف‌های هرز و کوددهی را نداشته باشید. چمن مصنوعی برخلاف چمن طبیعی در تمام طول سال سبز است.

برای خرید بهترین چمن مصنوعی شما می‌توانید از فروشگاه‌های مختلف اقدام کنید. با این‌حال برخی از این فروشگاه ‌ها قیمت ‌های مختلفی و بعضاً گرانی را به شما اعلام می‌کنند. مطمئناً هنگام خرید چمن مصنوعی شما ممکن است با محصولات متنوعی روبرو شوید. این تنوع شامل مدل‌های مختلف و ویژگی‌های مختلف چمن‌های مصنوعی می‌شود.

شما می‌توانید به‌راحتی و با استفاده از توضیحات همین مقاله نسبت به خرید بهترین چمن مصنوعی اقدام کنید.

ویژگی‌های بهترین نوع چمن مصنوعی

بهترین چمن مصنوعی ویژگی‌های زیادی دارد. در اینجا به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم. بامطالعه این ویژگی‌ها انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی برای شما کار آسانی خواهد بود. مهم‌ترین موردی که باید در انتخاب بهترین چمن مصنوعی به آن توجه کنید استفاده از مواد مصنوعی مضر در آن است. ممکن است برخی از تولیدکننده‌های متفرقه برای کاهش هزینه‌های خود به سراغ تولید چمن مصنوعی با مواد مضر برای سلامتی بروند. پس در انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی حتماً به شرکت سازنده چمن مصنوعی هم دقت کنید و از برندهای متفرقه و تولیدکننده‌های غیرحرفه‌ای خرید نکنید.

ویژگی‌های بهترین چمن مصنوعی را در چند بخش برای شما معرفی می‌کنیم.

بخش اول انتخاب بهترین چمن مصنوعی - بررسی مواد تشکیل‌دهنده چمن مصنوعی

 • استفاده از نایلون: این بیشترین نوع چمن مصنوعی موجود در بازار است. چمن مصنوعی نایلونی می‌تواند هم در برابر وزن سنگین و هم در دمای بالا مقاومت کند بدون اینکه مات شود یا شکل اصلی خود را از دست بدهد. این امر چمن نایلونی را به انتخابی عالی برای تعدادی از کاربردها تبدیل می‌کند، زیرا دیگر نگران له شدن تصادفی آن یا آسیب آفتاب داغ به‌ظاهر چمن خود نخواهید بود.
 • پلی‌اتیلن: این نوع چمن مصنوعی نه تنها با رنگ‌های سبز روشن و بافت‌های فراوان شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، بلکه نسبت به نایلون نرم‌تر و طبیعی‌تر است. اغلب برای محوطه‌سازی و همچنین زمین‌های ورزشی مانند فوتبال، فوتبال و بیس‌بال استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که چمن پلی‌اتیلن غیر متخلخل است، بو را مانند چمن مصنوعی نایلونی حفظ نمی‌کند. علاوه بر این، تمام آلودگی های بین رشته های نخ چمن مصنوعی به‌راحتی شسته می‌شوند و احتمال رشد باکتری‌ها را محدود می‌کنند.
 • پلی‌پروپیلن: نه تنها کم‌هزینه‌ترین گزینه برای چمن مصنوعی است، بلکه کمترین دوام را نیز دارد. این نوع چمن مصنوعی در برابر افرادی که روی آن راه می‌روند یا بازی می‌کنند نمی‌تواند به‌خوبی مقاومت کند.
ویژگی های بهترین چمن مصنوعی در ایران

بخش دوم انتخاب بهترین چمن مصنوعی - ارتفاع ساقه‌های چمن

 • ساقه‌های کوتاه: کوتاه‌تر از ۳۰ میلی‌متر ممکن است باعث شود که چمن مصنوعی شما خیلی طبیعی به نظر نرسد. بااین‌حال، حتی با دانستن این موضوع، انتخاب‌های کمی کوتاه‌تر دارای چند مزیت و کاربرد هستند که آن‌ها را به گزینه‌ای عالی برای برخی افراد تبدیل می‌کند. از این نوع چمن برای محیط‌های پیاده‌روی حیوانات و کودکان استفاده می‌شود.
 • ساقه‌های متوسط: بیشتر ارتفاع چمن مصنوعی به‌طور متوسط ​​بین ۳۰ تا ۳۷ میلی‌متر است. این تضمین می‌کند که ارتفاع کافی برای ساقه وجود داشته باشد تا ظاهری کامل و طبیعی ایجاد کند.
 • ساقه‌های بلند: اگر می‌خواهید چمن مصنوعی بخرید که دارای توده‌ای بزرگ‌تر از حدود ۳۷ میلی‌متر است، باید مراقب باشید زیرا چمن شروع به سنگین شدن می‌کند. هرچه تیغه چمن مصنوعی سنگین‌تر باشد، احتمال اینکه آن‌قدر سنگین شود که نتواند صاف بایستد و خم شود، بیشتر می‌شود.

بخش سوم - بررسی نوع استفاده چمن مصنوعی

 • زمین‌های بازی کودکان: بسیار مهم است که زمین‌های بازی تا حد امکان ایمن باشند تا کودکانی که از آن‌ها استفاده می‌کنند به‌طور تصادفی آسیب نبینند. یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از ایمنی کامل همه کودکانی که از زمین‌بازی استفاده می‌کنند، نصب بهترین چمن مصنوعی است. برخی از محصولات ما مانند چمن مصنوعی زمین بازی کودکان دارای خواص ضد میکروبی برای حفظ سلامت کودکان هستند.
 • مجموعه‌های ورزشی: یکی از بزرگ‌ترین مزایای استفاده از چمن مصنوعی استفاده از آن در مجموعه‌های ورزشی است. این نوع چمن هرگز گل‌آلود نمی‌شود. چمن مصنوعی را نیز می‌توان به‌راحتی خط‌کشی کرد. رنگ‌ها یا الگوهای مختلف را روی آن ایجاد کرد. چمن مصنوعی در تمام طول سال سبز است.
 • ایجاد محوطه چمن در خانه‌ها: چمن مصنوعی در تمام طول سال سبز است؛ بنابراین صاحب‌خانه‌ها نیازی به نگرانی در مورد ظاهر حیاط خود ندارند. زمانی که چمن مصنوعی باشد، به‌جای صرف زمان و هزینه برای کود دهی، چمن‌زنی و آبیاری چمن، هر روز از سال سبز و تازه به نظر می‌رسد.
بهترین شرکت چمن مصنوعی

بخش چهارم - ویژگی‌های خاص

 • قابلیت UV-Stabilized در چمن مصنوعی: اگر بدنبال بهترین چمن مصنوعی هستید و قرار است چمن مصنوعی شما در بیرون نصب شود، پس باید مطمئن شوید که می‌تواند در برابر آفتاب داغ مقاومت کند. مهم نیست که چند در روز به چمن مصنوعی آفتاب تابیده می‌شود. مهم است که به دنبال چمن مصنوعی بگردید که در برابر اشعه ماوراءبنفش تثبیت شده باشد، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که برای مدت طولانی زیر نور خورشید دوام می‌آورد.
 • پوشش یورتان در پشت چمن مصنوعی: بخش پشتی در چمن مصنوعی تضمین می‌کند که چمن برای مدت طولانی دوام می‌آورد. همچنین پوشش مناسب در پشت چمن باعث تخلیه آب می‌شود. پوشش یورتان روی پشت چمن مصنوعی، محصول را بسیار بادوام می‌کند.
 • استفاده از فیبر غیر جاذب: اگر چمن مصنوعی که برای خانه خود انتخاب می‌کنید جاذب است، باید نگران جذب بوی حیوانات به چمن باشید. از بین بردن این بو کار بسیار دشواری است. بهترین راه برای مقابله با این مشکل خرید چمن مصنوعی است که هیچ بویی را جذب نکند.
 • مقاوم در برابر گرما و یخبندان: نوسانات دما می‌تواند واقعاً به چمن مصنوعی شما آسیب برساند، بنابراین خرید محصولات با کیفیتی که می‌توانند در برابر روزهای گرم تابستان و همچنین شب‌های یخبندان مقاوم باشند، مهم است. این ممکن است برای افرادی که در مناطق بسیار معتدل زندگی می‌کنند مشکل بزرگی نباشد، اما برای هرکسی که چمن آن‌ها در معرض دمای شدید قرار می‌گیرد بسیار مهم است.

برخی باورهای اشتباه

دانستن باورهای اشتباه به شما کمک می‌کند به‌راحتی بهترین چمن مصنوعی را انتخاب کنید. در واقع این باورهای غلط باعث می‌شوند که افراد تصورات اشتباهی در خصوص چمن‌های مصنوعی داشته باشند.

 • چمن مصنوعی برای کودکان مناسب نیست. یکی از باورهایی که به اشتباه در بین مردم رایج شده است این است که چمن مصنوعی برای بازی و استفاده کودکان مناسب نیست. درصورتی‌که این باور کاملاً اشتباه است. برخی مدل‌های چمن مصنوعی برای کودکانی که به گرده‌های گل آلرژی دارند بسیار مناسب است. همچنین در چمن‌های مصنوعی هیچ نوع ماده حساسیت‌زایی استفاده نمی‌شود. برخی مدل‌ها نیز دارای مواد ضد باکتری هستند و از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌کنند. در نتیجه بهترین چمن مصنوعی برای زمین‌های بازی کودکان استفاده می‌شود.
 • چمن مصنوعی برای محیط‌زیست مضر است. یکی دیگر از باورهایی که به اشتباه در بین مردم رایج شده است این است که چمن مصنوعی برای محیط‌زیست مضر هستند. در تولید چمن مصنوعی از بهترین و عالی‌ترین مواد استفاده می‌شود. این مواد برای حفظ محیط‌زیست کاملاً بی‌ضرر هستند. برای نگهداری چمن مصنوعی نیازی به آبیاری و استفاده از سموم مختلف نیست.
 • قیمت چمن مصنوعی بالا است. همین باور اشتباه باعث شده است که کاربران زیادی از خرید چمن مصنوعی منصرف شوند. درصورتی‌که برای خرید بهترین چمن مصنوعی نیازی نیست هزینه بالایی پرداخت شود. شما می‌توانید به‌راحتی چمن مصنوعی ارزان را با قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین فرآیند نصب و راه‌اندازی آن کم‌هزینه بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن نصب می‌شود. چمن مصنوعی نیازی به آبیاری و نگهداری ویژه ندارد. در نتیجه با یک ‌بار هزینه، شما تا چندین سال چمن مناسب در اختیار خواهید داشت.
قیمت بهترین چمن مصنوعی در ایران

بهترین برند چمن مصنوعی

قیمت بهترین چمن مصنوعی در ایران

خرید بهترین چمن مصنوعی در ایران کار خیلی سختی نیست. شما می‌توانید به ‌راحتی چمن مصنوعی مدنظر خود را انتخاب کنید. با این‌حال مهم‌ترین عامل در ایران قیمت چمن مصنوعی است. به‌صورت دقیق نمی‌توان برای مدل‌های مختلف چمن مصنوعی در ایران قیمت‌گذاری انجام شود. در نتیجه شما باید عوامل اساسی در تعیین قیمت چمن مصنوعی را به‌خوبی بدانید.

پنج عامل اساسی در انتخاب و قیمت بهترین چمن مصنوعی تأثیر می‌گذارد. البته باید به فروشنده‌های تقلبی و برندهای متفرقه نیز توجه داشته باشید. در هنگام خرید از اصالت کالای خود و برند معتبر مطمئن شوید.

 1. اندازه منطقه مورداستفاده: آنچه بیش از همه در هزینه تأثیر می‌گذارد، اندازه است. هزینه چمن مصنوعی بسته به اندازه منطقه‌ای که می‌خواهید آن را چمن کنید متفاوت خواهد بود. اگر منطقه‌ای که انتخاب می‌کنید منطقه کوچکی باشد، هزینه کمتری خواهد داشت.
 2. هدف استفاده از چمن مصنوعی: یکی دیگر از عواملی که بر قیمت بهترین چمن مصنوعی تأثیر می‌گذارد، هدف استفاده از آن است؛ زیرا هر نوع استفاده، نوع خاصی از چمن را می‌طلبد. به‌عنوان‌مثال، انواع چمن مصنوعی فوتبال از ۴۰ میلی‌متر، ۵۰ میلی‌متر، ۵۵ میلی‌متر تا ۶۰ میلی‌متر متفاوت است. چمن مصنوعی ۱۸ میلی‌متر، ۲۰ میلی‌متر، ۲۶ میلی‌متر و ۳۰ میلی‌متر برای زمین تنیس و زمین‌های چندمنظوره است. چمن مصنوعی تزئینی بسیار کم‌هزینه‌تر است و ارتفاع ساقه‌های آن بین ۵ میلی‌متر، ۸ میلی‌متر، ۱۰ میلی‌متر، ۱۱ میلی‌متر، ۱۵ میلی‌متر و ۲۰ میلی‌متر متغیر است.
 3. نوع و چگالی فیبر مورداستفاده برای چمن مصنوعی: چگالی و نوع الیاف مورداستفاده در چمن نیز از عوامل مؤثر بر هزینه بهترین چمن مصنوعی است. فیبر مونوفیلامنت یک محصول رو به رشد است در حالی که مدل‌های فیبریل شده مقرون‌به‌صرفه تر هستند. انواع الیاف مورداستفاده در این زمینه بر اساس ترجیح مشتری انتخاب می‌شود.
 4. ارتفاع ساقه‌های چمن: مهم‌ترین تأثیر ارتفاع پرز بر روی فرش راحتی فرش است. فرش‌هایی با ارتفاع پرز زیاد همیشه راحت‌تر خواهند بود. به‌خصوص اگر نوع الیاف مورداستفاده از کیفیت بالایی برخوردار باشد. همین فرایند در بهترین چمن مصنوعی نیز صدق می‌کند. هرچه ارتفاع ساقه‌ها بیشتر باشد محصول راحت‌تر و عالی‌تر است.

مقررات زیست‌محیطی: مقررات زیست‌محیطی نیز بخشی ضروری در انتخاب بهترین چمن مصنوعی است. هم برای راحتی بازیگر و هم برای تماشاگر مهم است که چمن استفاده‌شده از مواد سمی و مضر تولید نشده باشد.

اشاره به برخی از باورهای اشتباه در این زمینه

خرید بهترین کیفیت چمن مصنوعی از ترمه چمن

حال که به‌خوبی در خصوص نحوه خرید بهترین چمن مصنوعی اطلاعات لازم را به دست آوردید می‌توانید به‌راحتی برای خرید آن اقدام نمایید. شما می‌توانید برای خرید انواع چمن مصنوعی از مجموعه ترمه چمن اقدام کنید. این مجموعه با استفاده از بهترین دستگاه‌های روز دنیا و بالاترین استانداردها اقدام به تولید با کیفیت‌ترین و بهترین چمن مصنوعی در ایران می‌کند. محصولات ترمه چمن به عنوان بهترین برند چمن مصنوعی در ایران شناخته می‌شوند.

مجموعه ترمه چمن بهترین چمن مصنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. همچنین کارشناسان و مشاوران این مجموعه در تمام فرآیند خرید در کنار شما هستند. با این کار شما می‌توانید بهترین و با کیفیت‌ترین مدل چمن را بر اساس بودجه خود خریداری نمایید.

پاسخ به سوالات متداول

 • ابعاد رول‌های چمن مصنوعی به چه صورت است؟

چمن‌های مصنوعی به‌صورت رول شده برای نصب آماده می‌شوند. بر اساس سیستم استاندارد متریک ابعاد رول‌های چمن مصنوعی به‌صورت عرض ۲ متر و طول ۴ است. برخی از کشورهایی که از سیستم متریک پیروی نمی‌کنند و بر اساس سیستم اینچ فعالیت می‌کنند سایزها متفاوت است.

 • آیا چمن مصنوعی بعد از نصب می‌تواند جابه‌جا شود؟

این سوالی است که دغدغه بسیاری از افرادمی باشد. برخی از مدارس و زمین‌های بازی اقدام به خرید و نصب بهترین چمن مصنوعی می‌کنند؛ اما همواره این سؤال را دارند که آیا بعد از نصب می‌توان آن‌ها را جابه‌جا کرد و به محل دیگری منتقل کرد؟ جواب این سؤال بله است. اگر چمن مصنوعی به صورت سیستم نیم اسپرت نصب شود می‌تواند بعد از نصب به محل دیگری آن را جابه‌جا کرد. البته این کار باید توسط کارشناسان و نصابان حرفه‌ای انجام شود.

 • آیا چمن مصنوعی سازگار با محیط‌زیست است؟

برخلاف چمن طبیعی، چمن مصنوعی نیازی به آبیاری ندارد. نه تنها هیچ آبی را با چمن مصنوعی هدر نمی‌دهید، بلکه می‌توانید استفاده از کودها یا آفت‌کش‌ها را کاملاً متوقف کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاهتان را بنویسید