چمن مصنوعی حیوانات خانگی

چمن مصنوعی حیوانات خانگی

اگر از مشکلات رایج چمن مصنوعی مانند لکه های گل آلود، سوراخ ها و لکه های زرد خسته شده اید، چمن مصنوعی حیوانات خانگی بهترین راه حل است. با استفاده از ایده بادوام می توانید سال های بسیاری بدون هیچ دردسر نسبت به فضای زندگی کردن و بازی حیوانات خیالتان راحت باشد. چمن مصنوعی مناسب حیوانات خانگی یک جایگزین منحصر به فرد و پایدار برای چمن واقعی است. زیرا حیوانات به خصوص سگ ها بدون این که باغ را به یک حمام گل تبدیل کنند و با پنجه های گل آلود به داخل خانه بیایند، به بازی و دویدن روی چمن ادامه می‌دهند و دیگر نگرانی بابت جای پای کثیف آنها روی وسایل خانه نخواهد بود.

مزایای چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی

مزایای چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی 

۱٫بدون گل، لکه و آسیب دیدگی 

چمن مصنوعی حیوانات خانگی هیچ یک از مشکلات چمن واقعی را ندارد. علاوه بر این ها این محصول تحت تأثیر ادرار و مواد زائد حیوانات قرار نمی گیرد. برنامه چمن مصنوعی به عنوان یک محصول با دوام و پرکاربرد شناخته شده است که هرگز توسط حیوانات خانگی کنده نمی شود، آسیب نمی بیند و احتمال فرسودگی زودهنگام آن بسیار پایین است. همچنین در شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت خوبی دارد و در تمام طول سال عالی و جذاب به نظر می‌رسد.

چمن مصنوعی از همه لحاظ برای حیوانات خانگی مناسب است. از آنجا که اکثر حیوانات خانگی عاشق بازی، دویدن، غلت زدن و استراحت هستند، به همان اندازه چمن واقعی برای اهداف حیوانات خانگی مناسب است. چرا که غیر سمی است و برای سبز نگه داشتن آن به مواد شیمیایی سمی مانند کودها و آفت کش ها نیازی نیست. پس از این لحاظ باعث می شود این محصول به عنوان دوستدار حیوانات خانگی معرفی شده است.

خوب است بدانید، چمن مصنوعی هایی که برای حیوانات خانگی ساخته می شود، مورد آزمایش قرار می گیرند و با خیال راحت برای باغ ها و حیاط به اجرا در می‌آید و یک محیط امن و دلپذیر برای بهترین دوست انسان است. 

۲٫ تعمیر و نگهداری کم

نگهداری چمن مصنوعی برای صاحبان حیوانات خانگی بسیار ساده و راحت است و هرگز دغدغه‌های نگهداری چمن واقعی را ندارد. چرا که بدون نیاز به زیبایی را حفظ می کند و در برابر بازی حیوانات مقاوم است. همچنین بسیار ساده و راحت است و به راحتی با استفاده از ضدعفونی کننده از هرگونه باکتری و دیگر عوامل بیماری زا تمیز می شود. همچنین این محصول صرف نظر از این که به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارد؛ زمان بیشتری برای لذت بردن در اختیار شما قرار می دهد تا در کنار دوستان پشمالو و جذاب تان لذت بیشتری ببرید. 

۳٫ ایمن و بهداشتی

چمن مصنوعی مخصوص حیوانات خانگی از متریال غیرسمی و کاملا بهداشتی ساخته شده است و ادرار و مواد زائد آن ها هیچ تاثیری روی تغییر رنگ دادن چمن مصنوعی نمی گذارد. همچنین دیگر لازم نیز نسبت به بوی ادرار حیوانات شکایت کنید.

 

چمن مصنوعی برای خرگوش 

چمن مصنوعی برای خرگوش

یکی از نگرانی های صاحبان خرگوش ایجاد فضای مناسب برای زندگی و بازی کردن این حیوان دوست داشتنی و بامزه است. آیا می توان از چمن مصنوعی برای خرگوش هم استفاده کرد؟ چمن مصنوعی از پلیمرهای بی اثر و غیرسمی و شیمیایی ساخته می‌شود که بسیار پایدار و نرم است. بنابراین بدون هیچ نگرانی می توان برای خرگوش ها از این محصول استفاده کرد. اما بهتر است خرید چمن مصنوعی مناسب خرگوش متناسب با این حیوان طراحی و ساخته شود. پس به دنبال محصولی باشید که از مواد پرکننده عالی یعنی دوستدار حیوانات خانگی ساخته شده است. تهیه چمنی که هنگام بلعیدن آن توسط خرگوش خطری به دنبال نداشته باشد، بسیار اهمیت دارد.

همچنین محصولی که با خواص ضد میکروبی طراحی شده است، بهترین گزینه برای این حیوان خانگی است تا نگرانی نسبت به بوی بد ادرار و کثیفی نداشته باشید.

نکته دیگری هم که بهتر است در نظر بگیرید، توجه به شرایط و آب و هوای محیط است. دقت کنید چمن خیلی داغ نشود و در طول ماه های تابستان سطح چمن دمای ایده آلی داشته باشد. این موضوع برای مکان هایی که با آب و هوای گرم و نور مستقیم خورشید زندگی می کنند، بسیار اهمیت دارد.

 

چمن مصنوعی برای سگ 

چمن مصنوعی برای سگ

چمن مصنوعی برای سگ ایده بسیار جذاب است. همانطور که سگ ها دوست دارند حفاری کنند، انجام این کارشان باعث به هم ریختن حیاط می ‌شود و به احتمال زیاد فضای داخلی خانه و فرش را کثیف می کند. اما با اجرای چمن مصنوعی دیگر خبری از پنجه های کثیف سگ نخواهد بود و و از زیبایی و مرتب بودن حیاط لذت می برید. همچنین بر خلاف تصور برخی‌ها چمن مصنوعی بهترین گزینه برای استحمام سگ ها است. چرا که به راحتی این کار قابل انجام است و خبری از تجمع آب روی سطح چمن نخواهد بود. در حقیقت اقدامات زیرسازی چمن مصنوعی از این موضوع پیشگیری می کند.

 جالب است بدانید ادراره سگ ها علف های چمن مصنوعی را از بین نمی برد و دیگر نگرانی بابت سوختن ریشه ها و ایجاد و از بین رفتن علف های چمن طبیعی نخواهید بود.

 

خرید چمن مصنوعی برای سگ  

خرید چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی از همه لحاظ شگفت انگیز است. اما قبل از تهیه آن باید به دنبال چمن مصنوعی باشید که مخصوص استفاده سگ طراحی شده است. وقتی صحبت از چمن مصنوعی ساخته شده برای سگ می شود، باید چند ویژگی مهم در ساختار آن رعایت شده باشد. یکی از مهم ترین ویژگی ها، الیاف چمن است. امروزه از انواع الیاف چمن مصنوعی برای ساخت استفاده می شود که سبک طراحی مناسب برای حیوانات خانگی بگونه‌ای است که ظرفیت تخلیه را به حداکثر برساند. همچنین اکثر چمن ‌مصنوعی های مناسب حیوانات خانگی از عوامل ضد میکروبی برای پیشگیری از رشد سموم و خنثی کردن بوها استفاده شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های مناسب برای خرید چمن مصنوعی سگ عدم نیاز به پرکردن است. زیرا رطوبت را حفظ می کند.

مهم‌ترین ویژگی های چمن مصنوعی مناسب گربه چیست؟

ویژگی های چمن مصنوعی مناسب گربه

در کنار این که آزادی انتخاب برای ظاهر و بافت چمن‌ مصنوعی دارید؛ باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشید تا بهترین چمن مصنوعی مخصوص گربه و دیگر حیوانات خانگی را متناسب با نیازهای حیوان انتخاب کنید.  

چمن مصنوعی مخصوص سگ یا گربه نه تنها از نظر زیبایی، بلکه از نظر طرح ها و مواد به کار رفته در آن بسیار اهمیت دارد تا مشکلات رایج شما برای نگهداری حیوانات خانگی برطرف شود.

۱٫بهترین ارتفاع چمن مصنوعی  

امروزه ارتفاع های مختلفی برای طراحی چمن وجود دارد. بهترین ارتفاع برای چمن مصنوعی مخصوص حیوانات خانگی بین ۲۲ الی ۳۰ میلی متر می باشد.

۲٫ بهترین تراکم چمن مصنوعی

بهترین چمن مصنوعی برای حیوانات چمنی است که دارای تراکم بالایی باشد تا در برابر تردد حیوانات خانگی مقاومت خوبی از خود نشان دهد و ظاهر طبیعی خود را حفظ کند.

۳٫ بهترین ماده الیافی

معمولاً برای چمن مصنوعی سگ‌ها و حیوانات خانگی از بادوام ترین و سخت ترین الیاف چمن مصنوعی استفاده می کنند تا برای استفاده مداوم منظم و مرتب به نظر رسد.معمولاً چمن مصنوعی های تولید شده از نایلون انتخاب خوبی برای حیوانات خانگی هستند.

خرید چمن مصنوعی حیوانات 

خرید چمن مصنوعی حیوانات

مطمئناً هنگام ورود به بازار متوجه تنوع محصولات شده‌اید. انتخاب از میان آنها کمی سخت به نظر می رسد. اما با در نظر گرفتن نکات گفته شده در این مطلب و ویژگی‌های مهم چمن مصنوعی مناسب حیوانات راحتی می توانید بهترین محصول را انتخاب کنید. البته خرید چمن مصنوعی حیوانات از کدام فروشگاه هم یکی از دغدغه‌های مهم مخاطبان است؛ فروشگاهی که بتواند در انتخاب درست راهنمای مفید برای شما داشته باشد و بهترین محصول را متناسب با نیاز شما پیشنهاد دهد، قطعاً به عنوان بهترین گزینه برای فروش چمن مصنوعی حیوانات شناخته می شود.

خرید چمن مصنوعی 

در میان مجموعه های مختلف گروه تولیدی یاراپویش (ترمه چمن)، یکی از بهترین و با سابقه ترین تولیدکنندگان داخلی چمن مصنوعی است که با در نظر گرفتن حساسیت های حیوانات خانگی بهترین محصول را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با برقراری تماس با مشاورین تخصصی یارا پویش اطلاعات دقیقی در مورد این مجموعه کسب کنید. هرگونه سوالی بابت محصولات مانند قیمت چمن مصنوعی دارید مشاورین تخصصی هر لحظه پاسخگوی شما هستند.

سوالات رایج

 

بهترین چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی کدام است؟

چمن مخصوص حیوانات خانگی انتخاب ایده الی است. چرا که متناسب با ویژگی ها و حساسیت حیوانات خانگی طراحی شده است.

آیا از سموم برای ساخت چمن مصنوعی استفاده می شود؟

چمن مصنوعی مناسب حیوانات خانگی از هیچ گونه مواد شیمیایی، سمی یا فلزی سنگینی ساخته نمی شود. 

آیا امکان رشد حشره در چمن مصنوعی وجود دارد؟

هیچ عاملی تحریک کننده‌ای برای رشد حشره یا آفت ندارد. اما ممکن است به خاطر تجمع آلودگی ها و برگ ها داخل الیاف چمن مصنوعی امکان رشد حشرات ایجاد شود. بنابراین نظافت چمن مصنوعی را فراموش نکنید.

چگونه مدفوع حیوانات خانگی را از روی چمن مصنوعی پاک کنیم؟

سیستم زهکشی و زیرسازی چمن مصنوعی باید طبق اصول انجام می شود. بنابراین ادرار حیوانات خانگی به راحتی تخلیه می شود. اما برای  تمیز کردن مدفوع باید از روش جارو کردن استفاده کنید.  

آیا سگ ها می توانند روی چمن مصنوعی ادرار یا مدفوع کنند؟

بله، این امکان وجود دارد. اما باید برای تمیز کردن آن اقدام کنید .

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید