تنوع در چمن مصنوعی زمین تنیس با محصولات ترمه چمن

چمن مصنوعی تنیس (کیفیت عالی + قیمت مناسب)

انواع مختلف چمن مصنوعی زمین تنیس

چمن مصنوعی زمین تنیس در بازار با نام های تجاری مختلفی وجود دارد. چمن های مصنوعی که برای زمین های ورزشی تولید می‌گردند، متفاوت هستند. این محصولات از الیاف مصنوعی تولید می‌‌شوند و با توجه به نوع زمین ورزشی از چمن هایی با تراکم الیاف مختلف استفاده خواهد شد. زمین تنیس نیازمند چمن مخصوص و متناسب با این بازی می‌باشد.

زمانی که تراکم چمن بالا باشد و الیاف مصنوعی انعطاف پذیری بالایی داشته باشند به عنوان یکی از بهترین نوع  چمن مصنوعی زمین تنیس شناخته می شود. ارتفاع این چمن ها متفاوت هستند و افزایش تراکم در چمن مانع از فرو رفتن  و تغییر جهت توپ در زمین می شود. تنوع کافی در مورد اندازه های مختلف چمن ها در بازار وجود دارد.

چمن مصنوعی زمین تنیس، صاف نبوده و به حالت پیچ خورده می باشد. الیاف در این حالت به هم تنیده هستند و با قرار گرفتن توپ تنیس بر روی آن تغییر جهت نمی دهند. ماندگاری این  شکل از چمن مصنوعی تنیس بیشتر است. ترمه چمن این محصولات را با انواع الیاف و  با کیفیت های متفاوت برای مشتریان تولید  می کند. بنابراین مدیران باشگاه های ورزشی به ویژه تنیس می تواند با توجه به نیاز و بودجه خود از انواع چمن های مصنوعی استفاده نمایند.

چمن مصنوعی تنیس

مزیت های چمن مصنوعی تنیس

صرفه جویی در زمان و انرژی

از مهمترین مزیت چمن مصنوعی زمین تنیس صرفه جویی در زمان و انرژی است. برای اینکه زمین ورزشی مانند تنیس با چمن طبیعی آماده گردد، زمان بسیار زیادی صرف خواهد شد. ممکن است سطح محل مورد نظر با سیمان یا قیر پوشش داده شده باشد که در این حالت کاشت چمن بسیار طاقت فرسا خواهد بود.

نصب آسان و مقاومت در برابر اشعه نور خورشید

چمن مصنوعی تنیس با ابزار بسیار کم و ساده به کف می چسبد و در برابر اشعه های خورشید از بین نمی رود و رنگ آن نیز تغییر نمی کند.

عمر زیاد

چمن مصنوعی تنیس در سال های طولانی بدون هیچگونه خرابی باقی می ماند. در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است و به همین دلیل زمین های تنیس تحت هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشند. ترمه چمن به عنوان برترین تولید کننده چمن مصنوعی، ماندگار ترین و مقاومترین چمن را تولید می کند. این مجموعه با تولید انواع محصولات چمن مصنوعی هم برای زمین های ورزشی و هم محیط های غیر ورزشی قابل استفاده است.

برای آشنایی با بیشتر با مزیت ها پیشنهاد میکنیم به مقاله تفاوت چمن مصنوعی با طبیعی مراجعه کنید.

با مراقبت از جمن مصنوعی تنیس ماندگاری آن را افزایش دهید

چمن مصنوعی تنیس از الیاف پلی اتیلنی تولید گردیده است و در واقع پلاستیک می باشد. این محصولات در طول زمان نیاز به مراقبت و نظافت دارند. نظافت این کفپوش ها بوسیله جارو برقی انجام می شود و تمام آلودگی ها که در بین چمن ها قرار گرفته جمع آوری می شود. در فواصل زمانی مشخصی چمن مصنوعی تنیس شسته  شده و از برخی آلودگی ها پاک می گردد.

اگر چمن مصنوعی تنیس تحت فشار و وزنه سنگین قرار بگیرد از بین می رود. بهتر است به صورت مداوم سطح چمن از آلودگی و وسایل غیر ضروری مورد بررسی قرار بگیرد. در روزهای گرم باید شستشوی  چمن بیشتر انجام شود. امکان پاره شدن این  محصولات وجود دارد، برای جلوگیری از تخریب بیشتر باید با سرعت زیاد این الیاف ترمیم گردند.

چمن مصنوعی توسط افراد متخصص و با تجربه ترمیم می‌گردد و یکی از خدمات پس از فروش ترمه چمن نیز می باشد. شکل و میزان تراکم این چمن ها  در نوع نظارت و انتخاب ابزار تاثیر گذار میباشد.

مراقبت از چمن های محصول دست بشر

رعایت استاندارد ورزشی با کمک چمن مصنوعی زمین تنیس

چمن مصنوعی علاوه بر زمین  ورزشی مانند زمین تنیس،  برای پوشاندن محوطه هایی مانند حیاط یا بالکن نیز بکار می رود. برای زمین های ورزشی مانند تنیس و فوتبال، تراکم بالا و ارتفاع  الیاف چمن مصنوعی مورد توجه می باشد. برخی از چمن های مصنوعی جنبه تزئینی دارند (تحت عنوان چمن مصنوعی تزئینی) و برای زیباسازی مورد توجه هستند. بعضی از این  چمن ها در پارک ها و بین سنگفرش ها نصب می گردند و از نظر مواد اولیه با چمن مصنوعی ورزشی متفاوت هستند. شرکت تولید کننده ترمه چمن با در نظر گرفتن نیازهای موجود در زمین تنیس بهترین چمن مصنوعی را تولید می نماید.

نصب چمن مصنوعی تنیس در شرایط مختلف

چمن مصنوعی تنیس به دلیل اینکه برای زمین های ورزشی با ابعاد بزرگ تولید شده  نیاز به انجام مراحل نصب کامل دارد. اگر محیط کوچک باشد مانند هنگام نصب چمن مصنوعی بالکن، تراس و یا حیاط کوچک که فضای کمی را دارند نیاز به چسباندن چمن وجود نخواهد داشت. این ابزار می تواند بر روی دیوار های عمودی نیز قرار بگیرد. توجه داشته باشید، قبل از برش باید اندازه گیری دقیق انجام شود.

برخی از سطوح نیاز به پاکسازی دارند و بعد از آن چسب کاری انجام می شود. در برخی مکان ها که  سطوح زیرین  انعطاف پذیری و صافی کافی را نداشته باشند از لایه شفافی استفاده می گردد و سپس چمن مصنوعی تنیس بر روی آن قرار می‌گیرد. چسبی که برای چسباندن چمن مصنوعی استفاده می شود دو قسمتی است. این چسب با استحکام بسیار زیادی چمن ها را محکم نگه می دارد و به فرآیند نصب چمن مصنوعی کمک می کن.

برش چمن ها نیز باید به درستی باشد تا بیرون زدگی ایجاد نشود و همگی بر روی خطوط قرار بگیرند. برای خرید این محصول باید به برند ترمه چمن توجه داشته باشید زیرا در زمان تولید انواع استاندارد ها در مورد آن رعایت شده است. الیاف بکار رفته در این چمن های مصنوعی بسیار مرغوب می باشد. پهنای چمن ها نیز متفاوت است و قابلیت برش را هم دارد.

پاسخ به سوالات متداول

چمن مصنوعی تنیس در بازار با چه اشکالی تولید و عرضه می گردد؟

چمن مصنوعی در بازار به شکل های مختلفی مانند رولی، نواری، موکتی و تایلی وجود دارد. چگونگی نصب به شرایط محیط بستگی دارد. اگر به چسباندن نیاز باشد باید مراحل به درستی انجام شود تا طول عمر چمن مصنوعی افزایش یابد.

برای استحکام بیشتر چمن مصنوعی زمین تنیس در هنگام نصب از چه موادی  استفاده می شود؟

نصب چمن مصنوعی تنیس برای مکان های مختلف متفاوت می باشد، در زمین ورزشی برای اتصال بهتر به سیلیس و گرانول نیاز است. محکم شدن الیاف چمن با کمک این مواد به ماندگاری بالای این ابزار کمک بسیار زیادی خواهد نمود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید